Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozit neplătit !!
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozit neplătit !!

Nu au plătit părinții mei de ceva timp impozitul ( au fost plecați și au crezut ca este plătit ) .. iar acum au primit o notificare. Ce este de făcut? O sa meargă sa-l plătească dar nu știe la ce suma sa se aștepte .. este posibil un site online unde as vedea? Mulțumesc .
Orice va vine de la anaf si prin asta va comunica ca aveti ceva de plata, se trece acolo pe hartie si valoarea de plait. Deci rugati sa deschida plicul si sa va citeasca ce scrie pe hartie. Date de pe internet despre datorii de plata la anaf, prin Romania nu o sa gasiti decat daca va deschideti cont pe spatiul virtual la adresa [ link extern ] .