Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri Start up Nation
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri Start up Nation

Buna ziua, ma interesează dacă se poate accesa programul de finanțare Start up Nation și de către PFA, activ din 2006.Multumesc!
Buna Ziua.

Din pacate pe programul Start-up Nation nu puteti aplica cu un pfa din 2006.
O zi buna.
Mulțumesc pentru răspuns!