Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Scăzut nota la purtare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Scăzut nota la purtare

Nu stiu sa formulez sa fac o contestație împotriva fostului diriginte și directoarea adjuncta care il ascunde , are un comportament foarte urat ii înjure,ameninta ia amenințat că le scade note la purtare , trece absente in catalog și ei sunt in clasa ii jicneste și M am dus sa stau de vorbă cu el nu are timp nu a anunțat pe nimeni și mai multe și doamna direct adj.cand am mers la ea spune că trebuia să venim a
La scoala dar eu sunt permanent la scoala sunt și presedinta clasei ca părinte și tot nu pot sa fac nimica va rog sa ma ajutati cum sa procedez dirigintele a facut abuz de putere .Ce trebuie să fac
Cu directorul scolii ati discutat? Nu cu adjunctul.
Faceti o sesizare la inspectoratul scolar.