avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 485 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Scăzut nota la purtare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Scăzut nota la purtare

Nu stiu sa formulez sa fac o contestație împotriva fostului diriginte și directoarea adjuncta care il ascunde , are un comportament foarte urat ii înjure,ameninta ia amenințat că le scade note la purtare , trece absente in catalog și ei sunt in clasa ii jicneste și M am dus sa stau de vorbă cu el nu are timp nu a anunțat pe nimeni și mai multe și doamna direct adj.cand am mers la ea spune că trebuia să venim a
La scoala dar eu sunt permanent la scoala sunt și presedinta clasei ca părinte și tot nu pot sa fac nimica va rog sa ma ajutati cum sa procedez dirigintele a facut abuz de putere .Ce trebuie să fac
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 14:11, 18 Februarie 2018
Cu directorul scolii ati discutat? Nu cu adjunctul.
Faceti o sesizare la inspectoratul scolar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Regulament scolar staruvp staruvp Buna ziua.As vrea sa stiu conform noului regulament scolar daca un elev este prins fumand tigari in incinta scolii este corect sa se scada elevului doua puncte ... (vezi toată discuția)
Scaderea notei la purtare sabina1234 sabina1234 Ieri copilul meu a fost influientat de alt coleg care i-a lipit un absorban te spate la un baiat din clasa lui sa ii faca poza la acesta unde se vedea ... (vezi toată discuția)
Model de contestatie pentru anularea deciziei de exmatriculare alex buzau alex buzau Buna ziua.ma pueti ajuta si pe mine cu un model de contestatie pentru anularea deciziei de exmatriculare ??sincer nu stiu ce sa mai cred .in data de 28 ... (vezi toată discuția)