Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Certificat de actionar din 1996
Discuție deschisă în Bursa de valori

Certificat de actionar din 1996

Detin un certificat de actionar din 1996. mai are vreo valoare acum?
george-neagu, moderator
Daca certificatul nu a fost depus la timp la una din firme sau pe la sif-uri, nu mai puteti sa-l utilizati acum. Dar sa stiti ca in afara aceluia, vi s-au alocat cateva actiuni la fiecare din cele cinci sif-uri.
am depus certificatul la o firma care acum nu mai exista.Multumesc!