Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Italia: fată însărcinată, fără codice fiscale. ...
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Italia: fată însărcinată, fără codice fiscale. Cum se procedează în această situație?

Unde poate merge o fata insarcinata care are codice fiscal,locuieste in Italia cu prietenul ,acesta lucreaza cu contract de munca,ea trebuie sa mearga la controale,consult,nu poate merge nicaieri fara plata,la sfarsitul lunii Martie vor venii in tara sa oficieze casatoria,atunci lucrurile vor sta altfel dar pana atunci ea unde si ce trebuie sa faca?
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~