Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Infiintare centru educational
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Infiintare centru educational

Buna ziua. As dori sa infiintez un centru educational. Stiu ca s-a mai discutat acest aspect, dar nu gasesc ce ma intereseaza pe mine. Pentru a deschide acest centru educationa ( nu gradinita) de ce autorizatii as avea nevoie? In cat timp se dau autorizatiile?