Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... an fost prins cu o alcolemie de 0.50 in etilotest
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

an fost prins cu o alcolemie de 0.50 in etilotest

buna am si eu o intrebare am fost prins cu o alcolemie de 0.50 in etilotest si as dori sa st ce mi se intapla ca nu sti nimik as dori sa stiu in sange cam cat imi iese
va multumesc forye mult ca mati ajutat c altfel nu stiam ninic
va multumesc forte mult
razvan ruja, utilizator
Buna ziua
Pe data de 22 feb 2021 am fost prins la volan cu o alcoolemie de 041 in aerul expirat analizele de sânge
Ce mi se poate întâmpla ? Îmi poate anula permisul de conducere? Va mulțumesc
Dacă veți fi trimis în judecata și condamnat, permisul se anuleaza.