avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 501 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Lipsa documente doveditoare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Lipsa documente doveditoare

Bună, în cazul în care nu mai am copie talon,carte ,etc.deoarece masina a fost radiata, data la" fier vechi ", dar am actul doveditor prin care am achitat acea taxa de poluare, mi se inregistreaza ( ia in considerare)cererea de restituire, sau trebuie sa mă adresez instanțelor judecătorești? Mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: Narcisa Adelina Vilau , Consilier juridic 22:35, 5 Aprilie 2018
Buna seara,

Un raspuns complet a fost publicat in data de 5 Ianuarie 2018, la sectiunea Ghid auto,www.avocatnet.ro/articol_472...

Succes!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acte recuperare timbru de mediu kisika kisika Buna ziua ! Am si eu de recuperat trei taxe de mediu !intre timp toate cele trei masini au fost vandute in decurs de trei ani La doua dintre ele mai am ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa auto platita in 2009 andreipasca andreipasca Buna ziua, As dori sa stiu daca pot recupera taxa auto platita in 2009 si ce acte am nevoie pentru aceasta. Eu nu am cunostinte juridice pentru a ma ... (vezi toată discuția)
Masina fier vechi - cumpar rable Floriann P Floriann P In 2019 am avut o masina ( rabla) pe care am dat-o la cei cu anunturi \'cumparam rable-radiere pe loc \' , am sunat la ei , au venit , au luat masina , i-am ... (vezi toată discuția)