Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Lipsa documente doveditoare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Lipsa documente doveditoare

Bună, în cazul în care nu mai am copie talon,carte ,etc.deoarece masina a fost radiata, data la" fier vechi ", dar am actul doveditor prin care am achitat acea taxa de poluare, mi se inregistreaza ( ia in considerare)cererea de restituire, sau trebuie sa mă adresez instanțelor judecătorești? Mulțumesc.
Buna seara,

Un raspuns complet a fost publicat in data de 5 Ianuarie 2018, la sectiunea Ghid auto,www.avocatnet.ro/articol_472...

Succes!