Forum Discuţii diverse Anunturi de angajare Doresc un raspuns
Discuție deschisă în Anunturi de angajare

Doresc un raspuns

Buna seara ,doresc sa stiu daca beneficiez de prenatal daca am lucrat in perioada decembrie 2016-septembrie 2017 si acum sunt in strainatate si lucrez aici din octombrie 2017-aprilie 2018
De indemnizatia de maternitate - concediul prenatal si postnatal - beneficiati in tara in care lucrati.
Numai doresc sa mai stau in strainatate
181193, utilizator