Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Vreau sa aplic pentru Start Up Nation.
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Vreau sa aplic pentru Start Up Nation.

Buna ziua! Am si eu o intrebare,va rog! Daca sunt asociat intr-o firma de transport marfa,pot aplica pentru Programul Start-Up Nation?
Puteti aplica fara grija .