Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... amenda contraventionala apel nejustificat la 112
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

amenda contraventionala apel nejustificat la 112

am fost amendat contraventional pentru ca am apelat la 112 intrucat politistul venit la fata locului nu a auzit nimic (cu toate ca am fost trezit din somn de zgomotul produs de un club din apropiere)
Apropo !!!
A fost chiar amuzanta ultima insiruire a dvs privind starea de urgenta in cazul ”Spalatorilor de Parbrize” !!!
DenisRif, utilizator
ai zis bine : integritatea ori sanatatea cetateanului, (lipsa somnului ce inseamna?)
si mai era si ordinea publica la mijloc
BINE ......AI DREPTATE !!!!
Multumit ?
Daca ai inteles e de bine ,daca nu : ”Spor la Sunat si cand ai insomnii !”
SUBIECT INCHIS PENTRU MINE !
si inca ceva de ce politistul de proximitate mi-a recomandat sa sun la 112?