Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Vreau sa-mi caut tatal
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Vreau sa-mi caut tatal

Faghiura csaba
Vreau sa-mi caut tatal care nul cunoac niciodata

Sabinelglorea@.gmail.com a scris:

Faghiura csaba

Sabinelglorea@.gmail.com, utilizator
Incepeti cu intrebari adresate rudelor sau celor care ar avea cunostinta despre el.
Pe mama nu ati intrebat-o despre tata?
Este vorba despre Faghiura csaba din comuna Cața, județul Brașov?
Inainte de toate ar trebui sa afli ca parintii tai naturali au semnat niste declaratii. Una dintre ele spunea clar ca "nu va interveni in familia de adoptie", iar cealalta spunea la fel de clar ca "nu-si doreste sa fie gasita".