avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 413 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Vreau sa-mi caut tatal
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Vreau sa-mi caut tatal

Faghiura csaba
Cel mai recent răspuns: laurentiumateiu1992 , utilizator 15:21, 23 August 2018
Vreau sa-mi caut tatal care nul cunoac niciodata


Sabinelglorea@.gmail.com a scris:

Faghiura csaba






Ultima modificare: Joi, 23 August 2018
Sabinelglorea@.gmail.com, utilizator
Incepeti cu intrebari adresate rudelor sau celor care ar avea cunostinta despre el.
Pe mama nu ati intrebat-o despre tata?
Este vorba despre Faghiura csaba din comuna Cața, județul Brașov?
Inainte de toate ar trebui sa afli ca parintii tai naturali au semnat niste declaratii. Una dintre ele spunea clar ca "nu va interveni in familia de adoptie", iar cealalta spunea la fel de clar ca "nu-si doreste sa fie gasita".

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incredintare minor catre tata - relatie extraconjugala tudorct tudorct Buna ziua! Va rog sa ma lamuriti ce se intampla in cazul unui proces de incredintare a minorului catre tata. Copilul este rezultatul unei relatii ... (vezi toată discuția)
Cum pot gasi o persoana? narcisa_salbatica narcisa_salbatica Probabil e foarte greu, daca nu chiar imposibil ce vreau eu sa aflu, dar va cer o parere... Am fost un copil infiat, dupa decesul parintilor adoptivi am gasit ... (vezi toată discuția)
Cum se faceau adoptiile in anii 1950-1955 ? georgetteivonna georgetteivonna Buna ziua . Am o problema cu locurile de veci, nereusind sa fac succesiunea dupa bunica mea deoarece nu am nici un act din care sa reiasa ca tatal meu a fost ... (vezi toată discuția)