Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Drepturi boli profesionale
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Drepturi boli profesionale

Sa schimbat cumva legea in vederea acordari de bilete tratament si alte drpturi care pot beneficia.
Ani trecuti am beneficiat de bilete de tratament de la CPMB dar de anul acesta cand ma m mutat la IF au spus ca nu au mai acordat de 2 ani pentru ca sa schimbat legea si am fost nevoit sa l cumpar.
Mentionez ca sant pensionat gradul 2 si am si fisa PB2.
As dori consultanta va rog.
Pentru consultanta contracost aveti posibilitatea sa accesati butonul din josul paginii "vreau sa contactez un consultant" unde gasiti date de contact si sa alegeti pe cine doriti.