Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... proces fara notificare ,e posibil ?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

proces fara notificare ,e posibil ?

Am primit termen la proces fara sa primesc Notificarea paratului .E posibil ?
Corectez ,Întâmpinare nu notificare.Nu am primit Întmpinare dar deja s-a dat primul termen pe site TMB