Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... SOLICITARE ACTE LEGISLATIVE
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

SOLICITARE ACTE LEGISLATIVE

CINE POATE SA MI TRIMITA SI MIE ROI HCSM 1375/2015
LEGEA 567 DIN 2004 ACTUALIZATE. MULTUMESC MULT
Legea nr. 567 din 9 decembrie 2004 privind statutul personalului auxiliar de specialitate al instanțelor judecătorești și al parchetelor de pe lângă acestea și al personalului care funcționează în cadrul Institutului Național de Expertize Criminalistice
[ link extern ]

Hotararea nr. 1.375 din 17 decembrie 2015 pentru aprobarea Regulamentului de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti
[ link extern ]