avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 605 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... SOLICITARE ACTE LEGISLATIVE
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

SOLICITARE ACTE LEGISLATIVE

CINE POATE SA MI TRIMITA SI MIE ROI HCSM 1375/2015
LEGEA 567 DIN 2004 ACTUALIZATE. MULTUMESC MULT
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:16, 5 Octombrie 2018
Legea nr. 567 din 9 decembrie 2004 privind statutul personalului auxiliar de specialitate al instanțelor judecătorești și al parchetelor de pe lângă acestea și al personalului care funcționează în cadrul Institutului Național de Expertize Criminalistice
[ link extern ]

Hotararea nr. 1.375 din 17 decembrie 2015 pentru aprobarea Regulamentului de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Help ! veritas veritas Va rog sa imi spuneti daca legea 567/2004 a suferit modificari pana la data actuala. Daca da, imi poate oferii cineva varianta modificata? Multumesc (vezi toată discuția)
Expert grafolog rosemoon rosemoon Buna ziua, As vrea sa stiu : 1) care sunt pasii de urmat pentru a putea face expertize grafologice in Romania, in cazul unuei diplome in grafologie ... (vezi toată discuția)
Modificari legislative anca.patri anca.patri Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti daca noile coduri de procedura civila si penala au intrat in vigoare , iar, daca NU au intrat in vigoare, daca au mai fost ... (vezi toată discuția)