Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... scrisoarea MMPS 382/MB//2000
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

scrisoarea MMPS 382/MB//2000

Poate sa ma ajute cineva cu textul scrisorii MMPS 382/MB/08.11.2000 ? CJP mi-a respins cererea de pensionare pentru limta de varsta invocand acest document.
Orice idee, opinie legate de grupa II de munca acordate in baza acestei scrisori , precum si documentul solicitat le astept pe adresa de mail speranta1957@yahoo.com. Multumesc pentru ajutor.
Am primit. Multumesc frumos!
Bună ziua! Îmi puteți trimite și mie Scrisoarea MMPS nr. 382/MB/2000, vă rog? Adresa de e-mail este: alexpadu@gmail.com. Mulțumesc!
V-am trimis-o.
Ma puteti ajuta cu textul scrisorii MMPS 382/MB/08.11.2000 pe adresa de email contabilitatejijila@yahoo.com ? Multumesc
Draga mea ! Dai în judecată casa de pensii( obligația de a face) în baza scrisorii...asta dacă nu mai există , angajatorul,arhiva....lichidator, sa poți cere eliberarea adeverinței conform scrisorii!

moshulica a scris:

Poate sa ma ajute cineva cu textul scrisorii MMPS 382/MB/08.11.2000 ? CJP mi-a respins cererea de pensionare pentru limta de varsta invocand acest document.
Orice idee, opinie legate de grupa II de munca acordate in baza acestei scrisori , precum si documentul solicitat le astept pe adresa de mail speranta1957@yahoo.com. Multumesc pentru ajutor.