avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 683 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Ce fonduri pot accesa?
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Ce fonduri pot accesa?

As avea nevoie de ajutor financiar pentru dezvoltarea afacerii mele, un after-school in zona urbana, mai precis pentru cumpărarea unui spațiu mai mare.Potentialul de creștere este real, e nevoie de mai mult spațiu și personal. Ma pot aștepta să găsesc vreun tip de finanțare în 2019? Sunt întreprindere individuala din 2016, iar din octombrie 2018 funcționez deja ca after-school.
Mulțumesc pentru răspunsuri!
Cel mai recent răspuns: idoinai , utilizator 20:55, 20 Ianuarie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna Ziua,

Imi puteti spune in ce oras este acel after school.
Deasemenea am dori sa stim cate persoane sunt angajate.

Multumim mult.
Cu stima,
ODAS GLOBAL CONSULTING
Mulțumesc frumos!
Momentan suntem 2 angajați, cu doua grupe, dar deja se simte nevoia de suplimentare. Cu siguranță din toamna viitoare voi înființa cel putin încă 2 grupe. Sunt în Slobozia, Ialomița.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Finanțare nerambursabila pt a deschide un service auto Patisia Patisia Bună seara as dori și eu mai multe detalii ..Doresc a deschide un service auto ,ce condiții trebuie să îndeplinesc pt a accesa fondurile ... (vezi toată discuția)
Antecontract mincinos crs_tzep crs_tzep Buna ziua, In toamna anului 2019 am semnat un atecontract pentru un apartament de 3 camere, si care trebuie sa fie finalizat la 30 iunie 2020, unde se ... (vezi toată discuția)