Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Ce fonduri pot accesa?
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Ce fonduri pot accesa?

As avea nevoie de ajutor financiar pentru dezvoltarea afacerii mele, un after-school in zona urbana, mai precis pentru cumpărarea unui spațiu mai mare.Potentialul de creștere este real, e nevoie de mai mult spațiu și personal. Ma pot aștepta să găsesc vreun tip de finanțare în 2019? Sunt întreprindere individuala din 2016, iar din octombrie 2018 funcționez deja ca after-school.
Mulțumesc pentru răspunsuri!
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]
Buna Ziua,

Imi puteti spune in ce oras este acel after school.
Deasemenea am dori sa stim cate persoane sunt angajate.

Multumim mult.
Cu stima,
ODAS GLOBAL CONSULTING
Mulțumesc frumos!
Momentan suntem 2 angajați, cu doua grupe, dar deja se simte nevoia de suplimentare. Cu siguranță din toamna viitoare voi înființa cel putin încă 2 grupe. Sunt în Slobozia, Ialomița.