Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post

Va rog ajutati-ma cu fisa post pentru functia:operator calculator, inginer electrotehnist si tehnolog-normator electro-pneumatic.(Am cautat in Documente utile-fisa post,din pacate nu am gasit fisa post pentru functiile mentionate de mine in mesaj)
Multumesc
Nina1, utilizator
Buna seara,
Va rog , daca se poate sa ma ajutati cu o fisa post pentru functia profesor de fizica, profesor de matematica, profesor de informatica pentru clasele V-XII; pentru functia de Coordonator pentru programe si proiecte educative scolare si extrascolare (consilier educativ)
Va multumesc.
Cu stima
Nina1, utilizator
Gasiti aici un model de fisa de post pentru profesor si pe care o puteti adapata la nevoile dvs
[ link extern ]