Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... scoatere teren din regimul agricol
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

scoatere teren din regimul agricol

care sunt pasii , taxele si timpul pentru scoaterea a 375m² in Pitesti , din regimul agricol , pentru a putea demara o constructie de locuit ?#-o
Am reusit sa intru in posesia inclusiv a proiectului pentru casa , astept avizele de la Mediu si Inspectia in constructii , dupa care la urbanism pt autorizatia de constructie ;
stie cineva care sunt costurile la primarie ? is cat dureaza ?
amprenta 76m² si suprafata desfasurata 176m²
multumesc anticipat pentru un raspuns