Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reges
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reges

Buna ziua. Ce se poate intampla daca nu au fost transmise catre Reges operarile/modificarile in Revisal, conform datelor din hotararea de guvern 905/2017? Ex: unui angajat i s-a modificat functia, in Revisal s-a operat modificarea dar nu a fost transmis catre Reges in ziua anterioara producerii modificarii ci dupa cateva zile. Va multumesc.
In cazul unui eventual control al ITM-ului, exista posibilitatea aplicarii unei sanctiuni contraventionale,
Se poate remedia cumva problema pentru a evita o astfel de sanctiune? (mentionez ca e vorba de modificari facute in luna ianuarie....)
Nu aveti decat sa-i faceti modificarea cu data de acum....