avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 184 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Incadrare Cod CAEN activitate Call Center
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Incadrare Cod CAEN activitate Call Center

Buna ziua,
Se poate folosi codul CAEN 7486 "activitati ale centrelor de intermediere telefonica" pentru incadrarea activitatii de Help Desk /Call Center? In caz contrar ce alta incadrare s-ar putea folosi? Multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: amalia.b , utilizator 09:20, 9 Mai 2006
cred ca anul acesta este o moda cu societatile de "call center"

doar eu cred ca am infiintat 6 in Bucuresti si in tara

da, codul 7486 este recomandat, fara probleme
Multumesc:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am nevoie de ajutor. cod caen sonnysv sonnysv Buna ziua. Detin o firma si doresc sa ii deschid o ramura noua de activitate si anume distributie de aparate si cartele reincarcare cartele prepay. si nu stiu ... (vezi toată discuția)
Pfa - servicii administrative scorus69 scorus69 Buna ziua se poate deschide un PFA de depunere acte in numele unor persoane juridice la ONRC in baza unei delegatii sau procuri ? -daca da ce cod caen ... (vezi toată discuția)
Impozit pe profit sau impozit pe veniturile microintreprinderilor consttantin consttantin Buna seara, As avea nevoie de ajutor la incadrarea corecta din punct de vedere fiscal a unei operatiuni. Mai exact, iata cum stau lucrurile: O societate ... (vezi toată discuția)