Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Incadrare Cod CAEN activitate Call Center
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Incadrare Cod CAEN activitate Call Center

Buna ziua,
Se poate folosi codul CAEN 7486 "activitati ale centrelor de intermediere telefonica" pentru incadrarea activitatii de Help Desk /Call Center? In caz contrar ce alta incadrare s-ar putea folosi? Multumesc anticipat
cred ca anul acesta este o moda cu societatile de "call center"

doar eu cred ca am infiintat 6 in Bucuresti si in tara

da, codul 7486 este recomandat, fara probleme
Multumesc:)