Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Declarația 100
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Declarația 100

Declarația 100 se poate depune și in alt oraș față de orașul în care se afla sediul social? Am un SRL și activitatea firmei mele se desfășoară pe internet.
Se depune on line

RADDUU a scris:

Declarația 100 se poate depune și in alt oraș față de orașul în care se afla sediul social? Am un SRL și activitatea firmei mele se desfășoară pe internet.