Forum AvocatNet Italia Relatia cu autoritatile Itp expirat
Discuție deschisă în Relatia cu autoritatile

Itp expirat

Buna am o masina cu numere de Bulgaria mia expirat itp restul actelor sunt ok vreau să plec cu ea pe Roti în țară ce se intampla daca mă oprește iau doar o amenda?
IonuțGal1, utilizator
Puteti merge la orice stație RAR pentru efectuarea Itp. valabil doar pe teritoriul Ro
Olga Tanasa, Consultant asigurari
Puteti executa ITP la orice unitate autorizata din Romania
Daca sunt depistat in trafic cu vehicul fara ITP valabil se retin documentele ,eventual numerele de inmatriculare si daca gasiti un agent de politie mai....poate dispune inclusiv sechestrarea vehiculului