Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Reluare colaborare
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Reluare colaborare

buna ziua,

Avem AA de incetare contract cu un client. clientul doreste sa reia colaborarea cu noi. putem face un alt Act Aditional de reluare colaborare sau tb sa facem alt contract?

multumesc.
nu puteti face act aditional la un contract care nu mai e valabil.