Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Unde se apostileaza documentele?
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Unde se apostileaza documentele?

Unde se apostileaza documentele? Exista birouri de traduceri care apostileaza documente?
Buna seara. Da. Sarbatori fericite!

Corina89 a scris:

Buna seara. Da. Sarbatori fericite!

Si traducatorul apostileaza?
Multumesc, sarbatori fericite!
Vedeti acest link
[ link extern ]
Buna ziua! Din ce am citit, apostila se obtine de la prefectura si tribunal, nu de la traducator. Sau va refereati la altceva? Multumesc!