Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Facilități fiscale in constructii oug 114
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Facilități fiscale in constructii oug 114

Dacă în varianta initiala a oug 114 se facea referire la scutirea calculata la un salariu realizat cuprins între 3000 si 30000lei, in Monitorul oficial se face referire la scutirea calculata la un salariu brut de incadrare pentru 8ore de minim 3000 lei. Aceasta diferență dintre realizat si incadrare nu da posibilitatea acordarii facilităților fiscale si unui angajat cu 3000lei sal de incadrare dar care a avut concediu medical sau fără plată?
Ati primit raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Nu mai deschideti mai multe topicuri pe aceeasi problema.