Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stagiu cotizare lipsa
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stagiu cotizare lipsa

Bună ziua! În perioada noiembrie 2014-aprilie 2016 am stat acasă, in concediu ,pt îngrijirea copilului nou născut!În stagiul de cotizare această perioada nu îmi apare!Precizez că am inceput serviciul la aceeași firmă la care am lucrat și inainte de a naște!Vă multumesc!
Mergeti la AJPIS si discutati cu ei despre aceasta perioada.