Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... acord utilizare emblema / logo ale clientilor in ...
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

acord utilizare emblema / logo ale clientilor in materialele promotionale furnizor

Buna ziua,

As aprecia daca m-ati putea sprijini prin postarea sau directionarea spre un model de acord de utilizare a emblemei si a denumirii clientilor unei societatii de aceasta din urma pe site-ul acesteia si in materiale de promovare ale acesteia (ex. brosuri, prezentari, pliante).

Multumesc.
Nu există acorduri standard, fiecare client are cerințele lui