Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Alegere corecta a activitatii
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Alegere corecta a activitatii

Buna ziua . In cadrul unui PFA infiintat cu cod caen 9602 (coafura si servicii infrumusetare) am facut actele legale pentru inca un domeniu, obiect secundar - 4971 , pentru vanzarea de incaltaminte second hand prin intermediului online . Intrebarea mea este daca este nevoie sa imi infiintez un site personal pentru postarea produselor aflate la vanzare sau le pot vinde si EXCLUSIV prin intermediul site-urilor de vanzari (gen olx, lajumate etc.) ?
Este alegerea dvs. in functie de rezultate. Pentru inceput incercati sa videti pe alte site-uri. Pot fi ceva probleme in contabilitatea firmei.