Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Tardivitate Legea 544/2001
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Tardivitate Legea 544/2001

Dacă nu am reusit sa apelez la instanta in termen de 30 de zile unitatea adm-teritoriala care imi refuza o informatie de interes public, pot sa formulez o cerere cu acelasi obiect pe Legea 544 si daca nu primesc raspuns sa ma adresez apoi instantei in termenul de 30 de zile? Multumesc!
Va puteti adresa oricand Tribunalului in Contencios Administrativ , insa facand dovada refuzului autoritatii respectiva careia v-ati adresat....