Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... institutor sau prof I?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

institutor sau prof I?

in prezent sunt incadrata ca inst. I (am absolvit Lic Pedagogic, apoi Fac. de Sociologie / Psihologie cu durata studiilor de 4 ani). Conform noii grile de sal unde ma situez, pt ca nu mai apare inst i si inst. II?
Multumesc
V-am mai raspuns si anterior. Cautati in Legea 330/2009, la Anexa II / 1.2, pozitiile 9, 10 sau 11, in functie de vechimea si gradul didactic avute.