Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Sectia speciala - modalitate de exprimare a votului ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Sectia speciala - modalitate de exprimare a votului sau de frauda?

Parerile sunt impartite. Voi ce credeti? Amanuntele, bata-le vina!
freeelis a scris:

O mică eroare
“Viitor de aur ţara noastră are/ ªi prevăd prin secoli a ei înălţare” (Dimitrie Bolintineanu) ;)

Corect! Imi cer scuze! M-a luat al alegerilor val!:D

@Romania_Inedit- Eva Kent zici?:D Doina Cornea nu aveai chef , huh?!:D