Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Romtelecom
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Romtelecom

Buna ziua!Cum as putea afla unde se afla arhiva Romtelecom,pentru cei care au desfasurat activitatea in jud Alba.Multumesc!
Arhivele romtelecom caut
Va mulțumesc
Cum pot obține premiile primite , al 23 salar acordul global de la Romtelecom primit în perioada 1973-2005.
Aveti raspunsul in mesajele anterioare .. va puteti adresa la adresa de email deja postata la ora 19:52, 9 Februarie 2023
Cornel Vasile, Consilier juridic