Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , am lucrat la Romtelecom in perioada 1992. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , am lucrat la Romtelecom in perioada 1992. -1996 .Acum ...

Buna ziua , am lucrat la Romtelecom in perioada 1992. -1996 .Acum anevoie de cartea de munca dar se vede ca Romtelecomul sa mutat in Bucuresti .imi puteti spune unde pot gasii cartea de munca? Multumesc
Dupa preluarea fostului Romtelecom de catre Orange (1 Octombrie 2021) adresa noua este: askhr_fix@orange.com In general in maxim 30 de zile se primeste o adeverinta.
www.avocatnet.ro/forum/discu...