Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Legea 19/2020
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Legea 19/2020

Se poate beneficia de legea conforma căreia putem sta acasă cu copii pe perioada suspendării cursurilor? Daca da va rog să îmi îndrumați pașii cu un model de cerere. Mulțumesc anticipat
Da.
Nu exista un model tipizat de cerere.