Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Recomandarea dr. Virgil Musta, medic primar de boli ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Recomandarea dr. Virgil Musta, medic primar de boli infectioase in Timisioara

Este medicul care a vindecat mai multi pacienti si este primul care a facut o vindecare in Romania.

Recomandarile lui ar trebui atent analizate...
[ link extern ] /
Trebuie de avut în vedere că la Timișoara nu a decedat încă nici un bolnav infectat cu acest virus.

Cinci pacienți infectați din Caraș-Severin, și internați la TM, din care patru au fost vindecați.

Vesti bune pe banda rulanta de la Spitalul Victor Babes din Timisoara, locul in care coronavirusul se vindeca.

[ link extern ]
Dapix, utilizator