Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... propriri in timp de stare de urgenta!!!
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

propriri in timp de stare de urgenta!!!

buna seara, lucrez in sectia ATI a unui spital de urgenta, am propriri pe salariu 50%, in timpul starii de urgenta angajatorul are dreptul sa imi opreasca cei 50% din salariu? ,ultumesc anticipat!!!
Angajatorul probabil ca afacut asta in urma unui titlu executoriu, aflati sau spuneti mai multe. Este un articol publicat pe site unde scrie ca executorii lucreaza in perioada cat este Stare de Urgenta,