Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Model completat de declarația pe proprie răspundere
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Model completat de declarația pe proprie răspundere

Sunt interesat de un model completat de declarația pe proprie răspundere pentru cazul in care copiii unei familii merg la o plimbare scurta in jurul locuintei(bloc). Multumesc!
BG, utilizator
Gasiti pe site model general adeverinta care contine mai multe rubrici dintre care alegeti motivul necesar dv
[ link extern ]
Gasiti aici; www.avocatnet.ro/articol_541...
Vedeti la atasamente pentru descarcare model tipizat.
Modelul a fost modificat
[ link extern ] /