Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Model declaratie pe proprie raspundere
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Model declaratie pe proprie raspundere

Buna seara, ma poate ajuta cineva cu un model de declaratie pe proprie raspundere din din care sa reiasa diminuarea incasarilor cu minim 25%?

Multumesc anticipat
Detalii
[ link extern ]
Multumesc!
Gasiti model aici: www.avocatnet.ro/articol_541...
Cu scuzele de rigoare, articol respectiv nu are legatura cu ce a solicitat initatorul
Corect.