Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... STAMPILA CU SEMNATURA
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

STAMPILA CU SEMNATURA

Buna ziua,
M-ar interesa si pe mine sa stiu daca stampila cu semnatura este valabila, sau in ce context este valabila. Pentru diferite proiecte (in calitate de proiectant) este valabila?? Care este legislatia in vogoare in ceea ce priveste stampila cu semnatura?
Asta voiam sa aflu. Va multumesc pentru raspuns.