Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Preaviz intrerupere munca cand ai pana in 30 zile ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Preaviz intrerupere munca cand ai pana in 30 zile lucrate

Buna ziua, in cazul in care ai lucrat pana in 30 zile cat este per de preaviz din partea angajatului in cazul in care acesta vrea sa renunte? Multumesc
Multumesc mult. Am caltatea de angajat daca am lucrat 2 saptamani?
Aveti aceasta calitate.