Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Comert exterior, import-export
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Comert exterior, import-export

Buna ziua,am o intrebare: Exista un regim vamal in ceea ce priveste circulatia marfurilor (export-import) intre Romania si Republica Moldova? Daca da, cum pot sa intru in posesia lui? Multumesc,
Monica Bogdan, Contabil
Trebuie sa fie regimul vamal pentru comertul exterior in afara Comunitatii Europene (extracomunitara).
~ Conținut șters la cerere ~