Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CO - CIM timp partial
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CO - CIM timp partial

Buna ziua,
Rog sprijin pentru rezolvarea urmatoarei situatii:
Salariat cu CIM timp partial 5 ore/saptamana, cu program: marti 2 ore si vineri 3 ore. Salariatul solicita CO in mai multe transe.
Cum va fi pontat? Cum se poate acorda CO in aceasta situatie?

Multumesc!

Buna ziua,
Ma puteti ajuta cu o solutie?