Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Manager transport taxi
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Manager transport taxi

Bună ziua, am înființat o firmă de taxi și am doar o mașină.Mă interesează dacă am nevoie de manager de transport .Am citit că doar de la trei masini in sus dar nu gasesc legea.Mă puteți ajuta?
Verificati in :
Legea nr. 38 din 20 ianuarie 2003 privind transportul în regim de taxi și în regim de închiriere
[ link extern ]

Regulamentul (CE) nr. 1071/2009 al Parlamentului European si al Consiliului din 21 octombrie 2009
[ link extern ]