Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... E legală instituționalizarea forțată pentru COVID ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

E legală instituționalizarea forțată pentru COVID 19?

Am vrut să ies din țară și m-au adus înapoi in carantină după ce eu am stat 14 zile în carantină acasă. Eu am intrat pe 13 in tara si am vrut să ies pe 29. În acest moment eu am aflat că nu trecuse perioada, ca ei m-au notat începând cu 15. Nu pot sa fac nimic? Multumesc
Daca ei v-au notat cu o data greșită ar trebui deschis proces.
V-au testat sau nu?
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat