Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Despre amenzi
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Despre amenzi

Se mai dau banii pt amenzile din starea de urgență?Le-am plătit deja,la jumatate, dar una a fost de 200 si una de 2000.Multumesc
Trebuie sa câștigați procesul ca sa primiți banii.
Multumesc pt.raspuns.