Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legea 136/18 iulie 2020 nu se poate aplica pentru ca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legea 136/18 iulie 2020 nu se poate aplica pentru ca nu exista ...

Legea 136/18 iulie 2020 nu se poate aplica pentru ca nu exista norme metodologice?
Nu trebuie sa am negație, raspuns negativ scris? Asa pe vorbe ca nu avem norme și nu putem aplica legea nu am cum sa dovedesc.

Cornel Vasile a scris:

Sesizati Ministerul Sanatatii ...

Nu trebuie sa am negație, raspuns negativ scris? Asa pe vorbe ca nu avem norme și nu putem aplica legea nu am cum sa dovedesc.

Cornel Vasile a scris:

Sesizati Ministerul Sanatatii ...

Ba da, cel mai bine un raspuns scris.
Le-am trimis cerere și documente atașate pe mail, căci nu cred ca ma primesc la sediu sa imi dea numar de înregistrare la cerere.

Cornel Vasile a scris:

Ba da, cel mai bine un raspuns scris.

Asteptati raspunsul lor scris si in functie de acesta actionati in consecinta.
Cornel Vasile, Consilier juridic