avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Copiii sunt scutiti la plata intrtinerii?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Copiii sunt scutiti la plata intrtinerii?

Copii, sunt scutiti la plata intrtinerii?
Daca am refuzat montare de contoare radio, este normal trecere la pausal?
Cel mai recent răspuns: electrolivius , utilizator 12:04, 27 Octombrie 2020
Perfect raspunsul dat de utilizatorul latka. O nota de informare pe acelasi subiect i-am facut si eu presedintelui de bloc undeva prin prin luna iunie.
Ultima modificare: Marți, 27 Octombrie 2020
electrolivius, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua! sunt locatara unui apartament intr-un bloc cu pierderi ... AnaCaram AnaCaram Bună ziua! Sunt locatara unui apartament intr-un bloc cu pierderi foarte mari de apa. În urma cu câteva luni de zile , am semnat un acord prin care ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! am cumparat un apartament care nu are apometru pentru ... danuta_1978 danuta_1978 Buna ziua! Am cumparat un apartament care nu are apometru pentru contorizarea apei pe care o consum. As dori un model de cerere pe care sa o duc la asociatie ... (vezi toată discuția)
Administrator cu practici abuzive sevastia sevastia În urma refuzului de a-mi introduce-n apartament surse suplimentare de radiaţii electromagnetice, prin apometrele cu unde radio impuse de asociaţie fără a ... (vezi toată discuția)