Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Copiii sunt scutiti la plata intrtinerii?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Copiii sunt scutiti la plata intrtinerii?

Copii, sunt scutiti la plata intrtinerii?
Daca am refuzat montare de contoare radio, este normal trecere la pausal?
Perfect raspunsul dat de utilizatorul latka. O nota de informare pe acelasi subiect i-am facut si eu presedintelui de bloc undeva prin prin luna iunie.
electrolivius, utilizator