Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Vom fi citati intr-un proces de dezbatere a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Vom fi citati intr-un proces de dezbatere a succesiunii ...

Buna ziua!
Vom fi citati intr-un proces de dezbatere a succesiunii (nu avem dreptul conform legii la mostenire-suntem copii de var decedat inaintea defunctului in cauza)
Procesul a fost deschis de una din rudele cu drept la mostenire si a facut rost de adresa noastra.
Ce se intampla daca refuzam sa ne prezentam in instanta?
Va multumesc!
Multumesc!

gi-jane2, moderator