Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, O persoana care are ani lucrati in conditii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, O persoana care are ani lucrati in conditii deosebite ...

Buna ziua,

O persoana care are ani lucrati in conditii deosebite poate beneficia si de reducerea de 2 ani data de ultimele prevederi ale legii pentru ca a locuit intr-o zona poluata? Multumesc.
Nu.